درباره ما

مجموعه ویپرزکو(VAPERSCO)، بر این باور هستیم که با تاکید بر اصول سلامتمداری و زندگی پایدار میتوانیم دنیای سالمتر و استوارتر بسازیم. ماموریت ما این است که با کمک شما و با استفاده از برترین تکنولوژیهای روز دنیا قدمی بزرگ برای تحقق این مهم برداریم.

مجموعه ویپرزکو با استناد به مدارک و گزارشات موثق، انجام شده توسط سازمانهای بهداشتی معتبر از جمله UK NATURAL HEALTH SERVICES که بررسی‌های جامع و کامل در زمینه ویپ vape (سیگارهای الکترونیک electronic cigaret، مادmod، پادpod) و مقایسه آن با دیگر انواع دستگاههای دودزا مانند سیگار و قلیان انجام داده اند، فعالیت گسترده خود را در زمینه ویپ و مشتقات آن و با تکیه بر پیغام “دنیای سالمتر با ته سیگار کمتر” شروع کرده است. بدیهی است که رسیدن به این هدف بزرگ مستلزم متقبل شدن هزینه و ریسک بالایی است که توسط مجموعه ویپرزکو پرداخت شده است.

ویپرزکو دارای نمایندگی از برترین برندهای تولید کننده سیگارهای الکترونیک و نماینده انحصاری شرکت Geekvape ( ویپ vape، پاد pod، کیت kit و ماد mod)، ایجوس (e-juice) واکسسوریز (اتومایزر atomizer، کویل coil، باتری battery و غیره) به عنوان تامین کننده و وارد کننده انحصاری و مستقیم محصولات اورجینال(اصلی) با گارانتی(ضمانتنامه) و با مناسبترین قیمت در بازار ایران خود را معرفی کرده است. همچنین مجموعه ویپرزکو با بهره گیری از تکنیک‌های روز دنیا توانسته بانک اطلاعاتی و آموزشی جامع و ارزشمندی در رابطه با صنعت ویپ جمع آوری کرده و در اختیار مخاطبین قرار دهد. لازم به ذکر است که مجموعه ویپرزکو توانسته با در نظر گرفتن طیف وسیعی از مخاطبین و مشتریان موجود در بازار ویپ ایران تنوع قابل توجهی در فروش دستگاهها و جوسها ایجاد کند که این خود امکان انتخاب بیشتر و راهتتری به مشتریان حاضر را می‌دهد.

کد تخفیف 10 درصدی

جهت دریافت اطلاعات خود را وارد کنید!

برای کاربران جدید

پس از عضویت کد تخفیف به ایمیل شما ارسال میشود.

×

گردونه شانس!

هروز شانستو امتحان کن

شانستو امتحان کن
هرگز
بعدا یادآوری کن!
نه ، ممنون