سوالات متداول


حتما! در زمان خرید حضوری، کارشناس فروش امتیاز شما را ثبت نموده و به واحد مدیریت کاربران ارجاع مینماید و ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان میبرد تا این امتیاز در حساب کاربری شما لحاظ شود تا بتوانید در خرید انلاین خود تخفیف بگیرید. در خرید بعدی خود چنانچه حضوری خرید مینماید، لازم است به کارشناس فروش ما بفرمایید تا امتیاز ثبت شده شما را چک نماید و از خرید حضوری شما کسر نماید. در صورتی که شما همواره آنلاین خرید میکنید این فرایند به صورت خودکار در سایت محاسبه و انجام میشود.

بله و بسیار خوشحال میشویم حضوری در خدمتتون باشیم. دفتر مرکزی ما در بلوار اندرزگو واقع است. جهت مراجعه به یکی از شعب حضوری ما میتوانید به قسمت تماس با ما در سایت مجموعه مراجعه نمایید.

 

بله. در صورت تمایل سفارش گذاری به صورت عمده و یا مذاکره جهت اخذ نمایندگی لطفا با تلفن شرکت که در سایت ثبت شده تماس گرفته و با کارشناس فروش سفارشات عمده ارتباط حاصل نمایید.

بله. به منظور جلب رضایت و اطمینان شما عزیزان، تمامی پرداختها در سایت ویپرزکو از طریق درگاه ۱۰۰ درصد امن زرین پال انجام میشود.

پس از خرید برای شما پیامکی حاوی نام محصول خریداری شده و کد پیگیری سفارش ارسال میشود که میتوانید برای سفارشات داخل تهران به لینک پیگیری سفارشات مراجعه کنید و کد پیگیری خود را در باکس تعبیه شده وارد نمایید.

برای سفارشات شهرستان میبایست به سایت تیپاکس قسمت پیگیری سفارشات مراجعه و کد رهگیری که از طرف تیپاکس پس از ارسال محصول برای شما پیامک شده است را وارد نمایید تا از چگونگی وضعیت ارسال محصول مطلع شوید.

جهت قدردانی از شما عزیزان، بابت هر گونه فعالیت شما در سایت (از قبیل خرید، ثبت نام، نوشتن کامنت و ....) امتیازهایی در نظر گرفته می شود (برای اطلاع از نحوه محاسبه امتیازها به لینک باشگاه مشتریان ویپرزکو مراجعه نمایید). این امتیازها هم به صورت تومان (در خرید بعدی خود خریدار) و هم به صورت کوپن و تیکت (قابل انتقال به شخصی دیگر) قابل تبدیل و استفاده می باشد. نحوه چگونگی تبدیل و استفاده از امتیاز کسب شده بستگی به خود مشتری دارد.

یکی از ارزش های شرکت ایجاد اطمینان کامل به مشتری خود با ارائه گارانتی های کار آمد و مفید میباشد. تمامی محصولات ما گارانتی دارند و به دو دسته تفکیک میشوند: گارانتی کارخانه ای و گارانتی شرکتی.

گارانتی کارخانه ای:

محصولات گیک ویپ و ویپرسو و رینکو تماما شامل گارانتی کارخانه ای میشوند (برای درخواست گارانتی کارخانه ای محصولت رینکو، با ما تماس بگیرید).

برای استفاده از گارانتی گیک ویپ، ابتدا سریال گارانتی شما باید در سامانه گارانتی گیک ویپ ثبت شود. جهت ثبت گارانتی گیک ویپ خود به اینجا مراجعه نمایید. و برای اقدام گارانتی با ما تماس بگیرید.

گارانتی شرکتی شامل تمامی محصولات فروشگاه میشوند:

  • گارانتی قیمت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده با بهترین قیمت ممکن خریداری گردیده است.
  • گارانتی اصالت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده کالای اورجینال (اصلی) و دارای گارانتی اصلی است.
  • گارانتی مغایرت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده هیچگونه مغایرتی با کالای مشاهده شده در وب سایت فروشگاه ویپزرکو نخواهد داشت.
  • گارانتی عودت و تعویض: ما در مجموعه ویپرزکو گارانتی می کنیم چنانچه مشتری از خرید خود منصرف گردید تا ۴۸ ساعت پس از خرید فرصت خواهد داشت تا نسبت به عودت کالای خریداری شده و تعویض ان با کالایی دیگر اقدام نماید.
  • گارانتی سلامت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده از سلامت کامل برخوردار می باشد و هیچ نقص فنی و ظاهری ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به برگه گارانتی مراجعه نمایید.

اگر کالایی تا سه روز قبل از حراج خریداری شود و پس از شروع حراج قیمت آن کاهش یابد، ما به تفاوت قیمت خریداری شده و حراجی امتیاز به کاربر اختصاص داده میشود.

خیر. در زمانی که شرکت دامنه خود را تغییر دهد، هیچ تغیراتی در حساب کاربری شما، از جمله حساب کاربری، رمز عبور، سوابق سفارشات، امتیازات باشگاه مشتریان بوجود نمی آید و تمامی اطلاعت شما به طور کاملا امن به دامنه جدید منتقل میگردد.

برای پیگیری سفارشات انجام شده و یا مرور سفارشات قبلی خود می توانید به حساب کاربری خود مراجعه نمایید (تمامی سوابق شما در حساب کاربری در دسترس است).

×

گردونه شانس!

هروز شانستو امتحان کن

شانستو امتحان کن
هرگز
بعدا یادآوری کن!
نه ، ممنون